Конвектор Dario DCH7120 2 кВт
Dario DCH7120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dario DCH7120 2 кВт
Усі ціни 9 →Конвектор dario dch7120 | 2 306 грн. |
Конвектор Dario DCH7120 белый | 861 грн. |
Конвектор Dario DCH7120 DCH7120 white | 1 699 грн. |
Конвектор Dario DCH7120 DARIO | 2 048 грн. |
Конвектор Dario DCH7120 2000 Вт Білий | 1 180 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →