Плита Dario DHP2172F чорний
Фото 8 |
Dario DHP2172F чорний 2022 рікзахист від дітей |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dario DHP2172F чорний
Усі ціни 7 →Настільна плита електрична Dario DHP2172F | 1 299 грн. |
Інфрачервона плита Dario DHP 2172F-S на 1 конфорку для будь-якого посуду 2 | 2 278 грн. |
Плита настільна (інфрачервона) DARIO DHP2172F | 1 338 грн. |
Настільна плита DARIO DHP2172F | 1 700 грн. |
Плита електрична інфрачервона Dario DHP2172F | 1 732 грн. |
Настільна електроплита індукційна 1 конфорка Dario DHP2172F 2000 Вт чорний | 1 600 грн. |
Плита електрична інфрачервона Dario DHP2172F 2000 Вт | 2 195 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →