Плита Domotec MS 5842 сірий
Domotec MS 5842 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS 5842 сірий
Усі ціни 46 →Електроплита інфрачервона однокомфорочная 2000W Domotec MS-5842 S | 1 457 грн. |
Інфрачервона електроплита Domotec MS-5842 2000 Вт | 1 538 грн. |
Плита інфрачервона Domotec MS-5842 на 1 конфорку, потужна настільна електр | 1 249 грн. |
Електрична інфрачервона склокерамічна Domotec MS5842 Plus 2000W Чорний | 1 499 грн. |
Плита настільна Domotec електрична інфрачервона з дисплеєм 2000Вт Чорна (M | 1 999 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →