Dario DHP2172F black
Photos 8 |
Dario DHP2172F black 2022child lock |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Dario 2024 - new products, best sales and most actual models Dario.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Dario DHP2172F black
All prices 7 →Настільна плита електрична Dario DHP2172F | 1 299 ₴ |
Інфрачервона плита Dario DHP 2172F-S на 1 конфорку для будь-якого посуду 2 | 2 278 ₴ |
Плита настільна (інфрачервона) DARIO DHP2172F | 1 338 ₴ |
Настільна плита DARIO DHP2172F | 1 700 ₴ |
Плита електрична інфрачервона Dario DHP2172F | 1 736 ₴ |
Настільна електроплита індукційна 1 конфорка Dario DHP2172F 2000 Вт чорний | 1 600 ₴ |
Плита електрична інфрачервона Dario DHP2172F 2000 Вт | 2 195 ₴ |
We recommendCompare using chart →