Плита Crownberg CB 1325 чорний
Crownberg CB 1325 чорний 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crownberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crownberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crownberg CB 1325 чорний
Усі ціни 8 →Інфрачервона плита Crownberg CB-1325 2000 Вт 2000 Вт Плита настільна | 1 680 грн. |
Плита інфрачервона Crownberg CB 1325 2000 Вт чорний | 1 449 грн. |
Плита інфрачервона настільна Crownberg CB-1325 2000 Вт | 1 499 грн. |
Інфрачервона одноконфорочная плита Crownberg CB-1325 потужність 2000 Вт з | 1 599 грн. |
Настільна Електрична Інфрачервона Плита Crownberg Cb-1325 2000Вт з РК-дисп | 1 680 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →