Тостер De'Longhi Argento Flora CT021.BG
Фото 6 |
De'Longhi Argento Flora CT021.BG бежевий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Argento Flora CT021.BG
Тостер Delonghi CT021BG | 1 910 грн. |
Тостер DeLonghi CT021 Bg | 2 071 грн. |
Тостер Delonghi CT021.BG | 2 199 грн. |
Delonghi CT021.BG | 2 090 грн. |
Тостер Delonghi CT021.BG | 2 160 грн. |
Модификації De'Longhi Argento Flora CT021.BG
Ціни на De'Longhi Argento Flora CT021.BG |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Argento Flora CT021.BG | від 1 910 грн. | 5 пропозицій | ||
De'Longhi Argento Flora CT021.BK | від 1 860 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →