Тостер De'Longhi Argento Flora CT021.BK
Фото 6 |
De'Longhi Argento Flora CT021.BK бежевий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Argento Flora CT021.BK
Усі ціни 26 →Тостер DeLonghi CT021 BK | 1 990 грн. |
Тостер Delonghi CT021 BK | 1 873 грн. |
Тостер Delonghi CT021.BK | 2 192 грн. |
Тостер Delonghi Argento CT021BK | 2 199 грн. |
DELONGHI CT021 BK | 2 095 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації De'Longhi Argento Flora CT021.BK
Ціни на De'Longhi Argento Flora CT021.BK |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Argento Flora CT021.BG | від 1 905 грн. | 7 пропозицій | ||
De'Longhi Argento Flora CT021.BK | від 1 873 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →