Тостер De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BK
Відео 1Фото 19 |
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BK |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BK
Усі ціни 41 →Тостер DeLonghi CTOV 2103 BK | 2 725 грн. |
Тостер DeLonghi CTOV 2103 BK | 2 729 грн. |
Тостер Delonghi CTOV 2103.BK | 2 836 грн. |
Тостер DeLonghi Ctov 2103 BK | 3 199 грн. |
Тостер DELONGHI CTOV2103.BK | 2 849 грн. |
Ікона вінтажного стилю, як можна зрозуміти з розгорнутого імені тостера від De'longhi, поєднує в одному флаконі елегантні нотки ретро-стилю і цілком сучасний набір функцій. Безумовно, з такими даними пристрою судилося зайняти центрову позицію на будь-якій кухні.
Ретро з сучасною начинкою
Хромові вставки по периметру корпусу, вигадлива форма ручок — все вказує на те, що перед нами гість з середини минулого століття. Однак на відміну від тих архаїчних тостерів, темпераментний італієць обладнаний сучасною електронікою, яка відповідає за 6 ступенів обсмажування хлібних скибочок, підігрів, розмороження і одностороннє підсмажування тостів. Остання функція стане в нагоді в тому випадку, коли потрібно дістати шматочок хліба, підрум'янений з одного боку і м'який — з оберненою.
Неповторний шарм
Особливого шарму моделі надає великий «кругляш» з аналоговою шкалою вибору бажаної ступеня підсмажування скибочок хліба. Водночас на лицьовій панелі тостера вишикувався в стрункий ряд квартет кнопок управління з неоновим підсвічуванням. Невід'ємним атрибутом пристрої також виступає комплектна решітка, на якій зручно підігрівати булочки і круасани до гарячого пиття.
Грамотний підхід
У витягу невеликих греночек надає допомогу позиція «Екстра-підйом», завдяки якій підрум'янені скибочки хліба піднімаються на висоту 20 мм від верху слота. Утворилися під час роботи крихти скупчуються в висувному піддоні. Єдине серйозне «але» — висока вартість тостера. Втім, витончена зовнішність і грамотний підхід до випічки тостів цілком компенсують нескромне цінник моделі.
Модификації De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BK
Ціни на De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BK |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BG | від 3 559 грн. | 5 пропозицій | ||
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BW | від 4 160 грн. | 1 пропозиція | ||
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.GR | від 2 690 грн. | 27 пропозицій | ||
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.AZ | від 2 690 грн. | 34 пропозиції | ||
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BK | від 2 725 грн. | 41 пропозиція |