Радіатор опалення De'Longhi Compact Panel 22 300x700
Модифікації De'Longhi Compact Panel 22 50
Характеристики
De'Longhi Compact Panel 22 300x700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити De'Longhi Compact Panel 22 300x700
Delonghi Delonghi Compact Panel 22 TEK 300x700 мм 886 Ватт боковое подкл. | 4 499 грн. |
Delonghi Compact Panel 22 TEK 300x700 мм (0181543121) 0181543121 | 4 499 грн. |
Радіатор сталевий DELONGHI Compact Panel 22 TEK 300 x 700 мм бічний | 4 499 грн. |
Закрити
Рекомендуємо