Радіатор опалення Korado Radik Klasik 22 300x700
Модифікації Korado Radik Klasik 22 105
Характеристики
Korado Radik Klasik 22 300x700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 22 300x700
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 300x700 мм бокове підключе | 5 070 грн. |
Korado Radik Klasik 22 300x700 | 3 265 грн. |
Korado Radik Klasik 22 300x700 | 5 462 грн. |
Радіатор Korado 22К 300х700 бокове підключення 22030070-50-0010 | 5 163 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22-K 300х700 мм (22030070-50-0010) | 5 070 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 300x700 мм бокове підключе | 5 070 грн. |
Korado 22-K 300x700 | 5 069 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22K 300x700 (22030070-50-0010) | 5 070 грн. |
Закрити
Рекомендуємо