Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 300x700
від 3 670 до 8 413 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 300x700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 300x700
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 22 300x700 (F072203007011300) | 4 534 грн. |
Радиатор стальной Purmo Ventil Compact 22 тип 300х700 | 3 670 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 300x700 | 5 012 грн. |
Purmo Ventil Compact 22 300x700 F072203007011300 | 4 615 грн. |
PURMO Ventil Compact 22 300x700 F072203007011300 | 8 413 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 300x700 | 5 012 грн. |
PURMO Compact Ventil 22 300x700 (F072203007011300) | 4 231 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 300x700 | 5 731 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 300x700 | 5 655 грн. |
Закрити
Рекомендуємо