Вантажна шина Debica DRT2 385/65 R22.5 164L
Виберіть розмір вантажної шини
Debica DRT2 385/65 R22.5 164L 385/65 R22.5 " 164 K 385/65 R22.5 " 164 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Debica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Debica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Debica DRT2 385/65 R22.5 164L
Debica DRT2 (прицепная) (385/65R22.5 164L) | 16 495 грн. |
Грузовые шины Debica DRT 2 (прицепная) 385/65 R22.5 164/158L 1002277439 | 15 786 грн. |
Debica DRT2 (385/65R22.5 164L) | 15 783 грн. |
Вантажні шини Debica DRT 2 (причіпна) 385/65 R22.5 164/158L | 16 733 грн. |
Модификації Debica DRT2 385/65 R22.5 164L
Ціни на Debica DRT2 385/65 R22.5 164L |
---|---|---|---|---|
Debica DRT2 385/65 R22.5 164K | від 15 050 грн. | 13 пропозицій | ||
Debica DRT2 385/65 R22.5 164L | від 15 783 грн. | 4 пропозиції |