Літня шина Debica Presto UHP 2 225/55 R17 101Y
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Debica Presto UHP 2 225/55 R17 101Y 225/55 R17 101 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Debica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Debica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Debica Presto UHP 2 225/55 R17 101Y
Усі ціни 9 →Dębica PRESTO UHP 2 225/55 R17 101Y XL FR (9051944861) | 5 370 грн. |
Debica Presto UHP 2 225/55 R17 101Y | 4 896 грн. |
Debica Presto UHP 2 225/55 R17 101Y XL 74887 | 4 391 грн. |
Шини Debica Presto UHP 2 225/55 ZR17 101Y XL | 4 790 грн. |
Debica PRESTO UHP 2 225/55 R17 101Y FP XL | 4 397 грн. |
ще 4 пропозиції
Дуже цікава шина, до якої у 2021 р. застосована адекватна цінова політика. (Якщо звернути увагу на динаміку ціни на цю шину з моменту її виходу на ринок, то видно, що ціна на неї суттєво знизилася. Шина виявилася дуже тихою (особливо в порівнянні з попередньою Good year Wrangler hp) Зчеплення на сухому асфальті-відмінно, на мокрому-чудово.На бездоріжжі її поки не пробував.З приводу аквапланування: на 80 км/год в'їхав у калюжу глибиною близько 5см-як по рейках;на 100 км/год-трохи смикнуло кермо і далі теж як по рейках.На більшій швидкості долю не відчував.Склад гумової суміші робить шину не супер м'якою, але для кросовера це навіть плюс.Однак серед мінусів-малюнок протектора дуже неглибокий спочатку (приблизно 3-4 мм), а насічки на центральній частині взагалі до 2 мм. тисяч 20 пробігу залишаться тільки поздовжні канавки протектора (. Ну це буде потім, а поки вона нова зі своїми завданнями справляється на відмінно!). Дуже тиха. Хороші зчіпні характеристики. Початкова висота протектора. |
Втішила чіпкість з асфальтом. Але рівень шуму залишає бажати кращого. Ланцюжок Гул та шум користуюся Debica Presto UHP 2 215/55 R17 98W менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Debica Presto UHP 2 225/55 R17 101Y
Ціни на Debica Presto UHP 2 225/55 R17 101Y |
---|---|---|---|---|
Debica Presto UHP 2 225/55 R17 101Y | від 4 294 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →