Вантажна шина Deestone SW415 385/65 R22.5 164K
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Deestone SW415 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deestone SW415 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 6 →Deestone SW415 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 164K | 20 733 грн. |
Deestone SW415 (прицепная) (385/65R22.5 164K) | 18 823 грн. |
Deestone SW415 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 20PR "M+S" | 18 244 грн. |
Deestone SW415 (прицепная ось) 385/65 R22.5 164K | 20 730 грн. |
Deestone SW415 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 164K | 20 711 грн. |
Шина Deestone SW415 (причіпна) 385/65 R22.5 164K PR20 | 20 598 грн. |
Відеоогляди