Навушники
Defender Dexter RGB
Фото 7 |
Defender Dexter RGB |
|
RGB підсвічування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Dexter RGB
Усі ціни 31 →Навушники ігрові Defender Dexter RGB (64595) | 649 грн. |
Наушники Defender Dexter Rgb (645950) | 655 грн. |
Гарнитура игровая Defender Dexter (64595) | 655 грн. |
Defender Dexter RGB Black 64595 | 689 грн. |
Игровая гарнитура Defender Dexter RGB, провод 2.2м 64595 | 655 грн. |
ще 20 пропозицій
Що вони покривають усі вухо
Звук за таку ціну хороша RGB не виїдає очі нічого Олексій Старко: користуюся Defender Dexter RGB більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →