Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Defender
Навушники

Defender FreeMotion B485

Фото - Навушники Defender FreeMotion B485
Фото 20
Defender FreeMotion B485
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
можливість складання
поворотні чаші
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Bluetooth v5.3
Підведення кабелюодносторонній
Радіус дії10 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість99 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Частотний діапазон100 – 16000 Гц
Чутливість-38 дБ
Функції та можливості
Регулювання гучності
ШумозаглушенняANC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників400 мАгод
Час зарядки4.5 год
Час роботи (без шумозниження)50 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага200 г
Офіційний сайтua.defender-global.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2025
Активне шумозаглушення. Хороша автономність.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Defender FreeMotion B485

Усі ціни 74 →

Гарнітура Defender FreeMotion B485 Bluetooth, ANC, чорна 63485

Gadgetguys.com.uaЗ нами 2 роки
(Крюківщина)
Поскаржитись
1 232 грн.

Defender Накладні навушники Defender FreeMotion B485 ANC Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
999 грн.

Накладні навушники Defender FreeMotion B485 ANC Black

Технологічний комфорт та інтелектуальна тишаDefender FreeMotion B485 ANC Black — це сучасна повнорозмірна гарнітура, створена... щедля тих, хто прагне отримати максимум задоволення від музики навіть у галасливому мегаполісі. Виконані у класичному чорному кольорі, ці навушники є стильним іміджевим аксесуаром, що однаково пасуватиме і йому, і їй. Головною особливістю моделі є система активного
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
1 059 грн.

Навушники Defender FreeMotion B485 Beige (63486) 63486

Бездротова Bluetooth-гарнітура Defender FreeMotion B485 — це стильне й функціональне рішення для тих, хто цінує комфорт і які... щесний звук. Компактна складна конструкція дозволяє легко брати навушники в поїздки, а металева основа наголів'я забезпечує міцність і довговічність.Завдяки регульованому наголів'ю можна підібрати ідеальну довжину для максимальної зручності. Технологія активного
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
1 057 грн.

Bluetooth-гарнітура Defender FreeMotion B485 Black (63485) 63485

Бездротові навушники Defender FreeMotion B485 з Bluetooth 5.3 та ANC — це поєднання сучасного дизайну, якісного звуку та зруч... щеності у використанні. Підтримка активного шумозаглушення (ANC) забезпечує чисте звучання навіть у шумному середовищі, а потужний акумулятор на 400 мАг дозволяє слухати музику до 40 годин поспіль. Завдяки наявності як Bluetooth, так і роз’єму 3.5 мм, навушники можна використовувати у бездротовому й дротовому режимах. Вбудований мікрофон на корпусі дозволяє комфортно відповідати на дзвінки, а регулятор гучності – швидко налаштовувати звук.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
1 215 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Defender FreeMotion B485

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна