Навушники
Defender FreeMotion B585
Фото 34 |
Defender FreeMotion B585 |
|
Комбіноване підключення, кардрідер, підсвічування.
Залежно від партій можуть відрізнятися гніздом заряджання (USB C або microUSB).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender FreeMotion B585
Усі ціни 8 →Наушники с микрофоном Defender FreeMotion B585 Bluetooth, гибкий микрофон, | 515 грн. |
Defender FreeMotion Black (63586) 63586 | 539 грн. |
Defender FreeMotion B585 Black (63586) 63586 | 609 грн. |
Defender 63586 | 539 грн. |
Defender FreeMotion B585 Pink (63505) 113445 | 637 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →