Навушники
Defender FreeMotion B535 (63535)
Фото 12 |
Defender FreeMotion B535 |
|
Активне шумозаглушення.
Ранні партії можуть відрізнятись версіями Bluetooth (5.0 замість 5.3), уточніть у продавця конкретну модель.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender FreeMotion B535
Усі ціни 26 →Наушники DEFENDER (63535)FreeMotion B535 Bluetooth ANC, черный 63535 | 990 грн. |
Навушники Defender FreeMotion B535 Black | 1 165 грн. |
Наушники Defender FreeMotion B535 Anc Black (63535) | 1 165 грн. |
Навушники з мікрофоном Defender FreeMotion B535 Black (63535) | 1 149 грн. |
Наушники DEFENDER (63535)FreeMotion B535 Bluetooth ANC, черный 63535 | 1 165 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →