Подовжувач ElectroHouse Garant EH-2208
ElectroHouse Garant EH-2208 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ElectroHouse 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ElectroHouse.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ElectroHouse Garant EH-2208
Подовжувач 3 гнізда без заземлення 2 м ElectroHouse EH-2208 | 102 грн. |
Подовжувач Electro House 3 гнізда без заземлення 2 м Білий (EH-2208) | 130 грн. |
Подовжувач 3 гнізда Б/З 2 м EH-2208 Electro House | 102 грн. |
Модификації ElectroHouse Garant EH-2208
Ціни на ElectroHouse Garant EH-2208 |
---|---|---|---|---|
ElectroHouse Garant EH-2208 | від 102 грн. | 3 пропозиції | ||
ElectroHouse Garant EH-2209 | від 121 грн. | 4 пропозиції | ||
ElectroHouse Garant EH-2210 | від 152 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →