Карта пам'яті Delkin Devices POWER CFexpress 512 ГБ (DCFX1-512)
Відео 2Фото 6 |
Delkin Devices POWER CFexpress 512Gb |
|
Інтерфейс PCIe 3.0
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Delkin Devices 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Delkin Devices.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Delkin Devices POWER CFexpress
Ціни на Delkin Devices POWER CFexpress |
---|---|---|---|---|
Delkin Devices POWER CFexpress 256 ГБ | від 13 120 грн. | 2 пропозиції | ||
Delkin Devices POWER CFexpress 512 ГБ | від 31 734 грн. | 2 пропозиції | ||
Delkin Devices POWER CFexpress 1 ТБ | від 43 747 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →