Карта пам'яті Sony CFexpress Type B Tough 512 ГБ (CEB-G512)
Відео 1Фото 7 |
Sony CFexpress Type B Tough 512Gb |
|
Інтерфейс PCI Express Gen3 x2
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony CFexpress Type B Tough 512 ГБ
Усі ціни 38 →Аксесуар SONY CEBG512.SYM | 31 399 грн. |
Картка пам`яті Sony CFexpress Type B 512GB R1700/W1480 (CEBG512.SYM) CEBG5 | 31 399 грн. |
SONY CFexpress Type B 512GB R1700/W1480 (CEBG512.SYM) | 31 399 грн. |
Sony 512 GB CFexpress Type B CEBG512.SYM | 30 000 грн. |
Карта памяти Sony CFexpress Type b 512gb r1700/w1480 cebg512.sym | 31 996 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sony CFexpress Type B Tough
Ціни на Sony CFexpress Type B Tough |
---|---|---|---|---|
Sony CFexpress Type B Tough 128 ГБ | від 8 601 грн. | 33 пропозиції | ||
Sony CFexpress Type B Tough 256 ГБ | від 18 160 грн. | 43 пропозиції | ||
Sony CFexpress Type B Tough 512 ГБ | від 30 000 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →