Ноутбук Dell Alienware x16 R1
![]() | 2024 рікAlienwareігровийпродуктивнийдискретнаSSD M.2швидка зарядкаWi-Fi 6Eпідсвітка3D сканер обличчяDDR5 Дисплей:16 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Core i9, 13900HK / 13900HX, 1.6 / 1.9 ГГц Відеокарта:RTX 4080 / RTX 4090 ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2 NVMe, 1 ТБ / 2 ТБ Вага ноутбука:2.7 кг |
Dell Alienware x16 R1
від 186 900 до 261 999 грн.
Шапка
Модифікації Dell Alienware x16 R1 4
| ALIEN164761 | Core i9 | 13900HK | 32 ГБ | RTX 4090 | 2 ТБ | Win 11 Pro | 251 719 грн. | Geekabyte.com.ua | ||
| Al..160V2-Lunar | Core i9 | 13900HX | 32 ГБ | RTX 4080 | 1 ТБ | Win 11 Home | 186 900 грн. | Rozetka.ua | ||
| AW..9321RTXW11P | Core i9 | 13900HX | 32 ГБ | RTX 4090 | 1 ТБ | Win 11 Pro | 213 900 грн. | Geekabyte.com.ua | ||
| Al..0171V2-Dark | Core i9 | 13900HX | 32 ГБ | RTX 4090 | 2 ТБ | Win 11 Home | 214 999 .. 261 999 грн. | Порівняти ціни 4 | ||

Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?

Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Серія Dell Alienware (ігрові)
від 38 599 грн.
ігровий, 34.2 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий 1800R, QD-OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, 10-bit (1.07B Colors), 1.07B, DCI-P3 99 %, HDMI, v 2.1, DisplayPort, ХАБ: USB-A 1x5Gbps, USB-C 1x5Gbps, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 48 924 грн.
ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), *VA, 120 Гц, Core 7, 240H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 5050, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, Win 11 Home, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, Wi-Fi 7, підтримка VR, швидка зарядка, 2.5 кг
від 14 789 грн.
ігрові, накладні, закриті, комбіновані, Bluetooth v5.3, радіоканал, активне шумозаглушення, 3D звук, Dolby Atmos, 20 – 40000 Гц, 32 Ом, акумулятор: до 35 год
від 20 748 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 240 Гц, 1.07B Colors, 1.07B, sRGB 100 %, DCI-P3 95 %, HDMI, DisplayPort, ХАБ: USB-A 4x5Gbps, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 128 000 грн.
продуктивний, ігровий, 18 ", 2560x1600 (16:10), *VA, 300 Гц, Core Ultra 9, 275HX, 2.1 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 5070 Ti, SSD M.2 NVMe, 2 ТБ, Win 11 Home, USB-A 5Gbps, USB-C 80G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, підтримка VR, швидка зарядка, 3D сканер обличчя, 4.3 кг
від 7 999 грн.
ігрові, накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, радіоканал, 3D звук, Dolby Atmos, 20 – 40000 Гц, 32 Ом, акумулятор: до 30 год
від 27 733 грн.
ігровий, 26.7 ", 2560x1440 (16:9), QD-OLED, відгук 0.03 мс, 280 Гц, 10-bit (1.07B Colors), 1.07B, DCI-P3 99.3 %, HDMI, v 2.1, DisplayPort, ХАБ: USB-A 1x5Gbps, USB-C 1x5Gbps, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 53 340 грн.
ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), *VA, 120 Гц, Core 7, 240H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 5050, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Pro, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, Wi-Fi 7, підтримка VR, швидка зарядка, 2.5 кг
від 2 496 грн.
накладні, закриті, дротові, 2х3.5 мм, 1 м, 16 – 28000 Гц, 40 Ом
від 12 130 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, 1.07B Colors, 1.07B, DCI-P3 95 %, HDMI, v 2.1, DisplayPort, ХАБ: USB-A 2x5Gbps, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 55 999 грн.
ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), *VA, 120 Гц, Core 7, 240H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 5060, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, Win 11 Home, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, Wi-Fi 7, підтримка VR, швидка зарядка, 2.5 кг
від 20 805 грн.
ігровий, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, 360 Гц (Full HD), 1.07B Colors, 1.07B, DCI-P3 95 %, HDMI, v 2.1, DisplayPort, Power Delivery, ХАБ: USB-A 3x5Gbps, USB-C 1x5Gbps, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 267 600 грн.
ігровий, 18.4 ", 1920x1080 (16:9), PLS, Core i7, 4800MQ, 2.7 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR3, GTX 770M, HDD+SSD, 1 ТБ, Windows 8, USB-A 5Gbps, 5.64 кг
від 35 740 грн.
ігровий, 26.7 ", 4K, 3840x2160 (16:9), QD-OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, 10-bit (1.07B Colors), 1.07B, DCI-P3 99 %, HDMI, v 2.1, DisplayPort, ХАБ: USB-A 3x5Gbps, USB-C 1x5Gbps, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 77 199 грн.
ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), *VA, 240 Гц, Core Ultra 7, 255HX, 1.8 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 5060, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Home, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, підтримка VR, швидка зарядка, 3D сканер обличчя, 2.7 кг
від 11 322 грн.
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 0.5 мс, 320 Гц, 16.7M Colors, 16.7M, sRGB 99 %, HDMI, v 2.1, DisplayPort, ХАБ: USB-A 2x5Gbps, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 57 399 грн.
ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), *VA, 120 Гц, Core 7, 240H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 5060, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Home, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, Wi-Fi 7, підтримка VR, швидка зарядка, 2.5 кг
від 20 699 грн.
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 0.5 мс, 500 Гц, sRGB 99 %, HDMI, v 2.1, DisplayPort, ХАБ: USB-A 4x5Gbps, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 41 992 грн.
ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), *VA, 120 Гц, Core 5, 210H, 1.6 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 3050, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, Win 11 Home, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, Wi-Fi 7, швидка зарядка, 2.5 кг
від 32 596 грн.
ігровий, 26.7 ", 2560x1440 (16:9), QD-OLED, відгук 0.03 мс, 360 Гц, 1.07B Colors, 1.07B, DCI-P3 99.3 %, HDMI, v 2.1, DisplayPort, ХАБ: USB-A 3x5Gbps, USB-C 1x5Gbps, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
Відеоогляди

The Most Powerful Thin Gaming Laptop! Alienware x16 Review
12 вересня 2023244 765 переглядів

Alienware x16 Unboxing and First Impressions + Gameplay!
6 вересня 2023205 168 переглядів

Alienware x16 R1 (2023) REVIEW - Powerful & Thin Gaming Laptop
19 вересня 202324 038 переглядів

Dell Alienware x16 r1 disassembly & upgrade
1 жовтня 20235 082 перегляда

Alienware x16 R1 Quick Review
26 липня 20254 144 перегляда

Alienware X16 R1 | Unboxing
3 травня 20231 907 переглядів

Dell Alienware x16 r1 i9 13th gen disassembly & upgrade
4 вересня 20231 434 перегляда

Booting new Alienware X16 R1 4090
8 листопада 2023969 переглядів

Alienware X16 R1 QHD+ 240Hz W/ i9 13thGen/RTX4080
20 червня 2023958 переглядів

Alienware x16 R1 – The Ultimate 2025 Gaming Laptop Unleashed!
25 січня 2025733 перегляда

Alienware X16 R1 (i9-13900HK, RTX 4080)
7 вересня 2024389 переглядів

The Alienware x16 R1 Gaming Laptop
16 січня 2025322 перегляда

5 Best Dell Laptops For 2024
21 листопада 2023187 переглядів

Alienware X16 R1 | How to replace the graphics card ( GPU ) fan
25 жовтня 2025159 переглядів

Alienware x16 R1 (2023) Specs & Benchmarks
16 листопада 2023110 переглядів

Dell Alienware M16 vs Alienware X16 R1 Ultimate Comparison [2025]
22 квітня 202591 перегляд

Alienware X16 R1 Gaming Laptop
13 листопада 202472 перегляда

Dell Alienware X16 R1 vs Alienware X17 R2 Which is Best? [2025]
5 квітня 202567 переглядів

Dell Alienware x16 Laptop/Alienware x16 R1/Alienware x16 R2/ Alienware x16 Gaming Laptop
19 квітня 202464 перегляда

Alienware X16 R1 (i9-13900HK, RTX 4080) #shorts
8 серпня 202463 перегляда

Alienware X16 R1 Gaming Laptop
21 липня 202356 переглядів

Why the Alienware X16 R1 is the Ultimate Black Friday Gaming Laptop Deal!
18 листопада 202448 переглядів

Alienware X16 R1 Gaming Laptop: The Ultimate Gaming Experience
3 жовтня 202445 переглядів

Dell Alienware M15 R2 vs Alienware X16 R1 Which to Choose? [2025]
14 квітня 202541 перегляд

Alienware x16 R1: Gaming Nirvana Achieved! Review
19 вересня 202338 переглядів

Top 5: BEST Dell Laptops in (2024) REVIEWS
10 листопада 202435 переглядів

Dell Alienware x16 R1 - best Dell laptop review
16 січня 202428 переглядів

Can the Alienware X16 R1 Deliver the Ultimate Gaming Experience?
19 листопада 202427 переглядів

Dell Alienware x16 R1: The Best High-Performance Gaming Laptop
9 грудня 202416 переглядів

Alienware X16 R1
10 листопада 202415 переглядів

Alienware X16 R1 Review | Alienware X16 Laptop Review
19 квітня 202415 переглядів

Dell Alienware x16 R1 Full Review 2024
4 серпня 202412 переглядів

Alienware x16 R1: Ultimate Thin Gaming Beast?
5 січня 20259 переглядів

BIG power, THIN package, : Alienware X16 with RTX 4080
2 липня 202321 457 переглядів

Desktop Replacement Laptop ? Dell Alienware X16 2023 Unboxing & Review
8 липня 202310 183 перегляда

Dell Alienware X16 R1 2023 RGB Everywhere!
3 червня 20236 475 переглядів

Alienware x16 R1 Best Ever Laptop in 2024
2 листопада 2024445 переглядів

Alienware X16 r1 FireCuda 530 1TB SSD install!
22 березня 20235 146 переглядів

Alienware X16 r1 Update!
24 березня 20234 170 переглядів

Alienware x16 r1 I9 13900HK Cinebench r23 Performance with power draw!
26 березня 20233 813 переглядів

Hogwarts Legacy Max Setting + Frame Gen Alienware x16 r1
15 березня 2023811 переглядів

Alienware X16 R1: The Ultimate 2025 Gaming Laptop!
15 листопада 2024158 переглядів

Dell Alienware x16 R1 - best dell laptop in 2024
28 лютого 2024155 переглядів

Alienware X16 R1 Gaming Laptop Review and Unboxing - Lazy Uploader
23 січня 2024135 переглядів

Dell Alienware x16 R1 - best dell laptop review
11 лютого 2024135 переглядів

Is This the Best 16” Laptop? - Alienware x16 R1” #short #gaming
19 серпня 2023135 переглядів

Alienware X16 R1 4090
8 листопада 2023121 перегляд

Як вибрати ноутбук

Все про зарядки
Рекомендуємо
від 213 900 грн.
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), *VA, 240 Гц, Core i9, 13900HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, LPDDR5, RTX 4090, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Pro, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, USB-C 20Gbps, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 3D сканер обличчя, 2.7 кг
від 62 499 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10) / 2560x1600 (16:10), проц AMD, Ryzen 7 / Ryzen 9, GPU RTX 5070, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.2 кг
від 176 349 грн.
дисплей 16.2 ", 3456x2234, проц, Apple M5 Max, GPU M5 Max 32-Core / M5 Max 40-Core, ОЗП 36 - 128 ГБ, накопичувач 2 ТБ - 8 ТБ, вага 2.14 кг
від 32 162 грн.
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5 / Core i7, GPU RTX 4050, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 2 ТБ, вага 1.86 кг
від 45 779 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10), проц AMD, Ryzen 7, GPU RTX 5050, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.2 кг
від 120 049 грн.
дисплей 16.2 ", 3456x2234, проц, Apple M5 Pro, GPU M5 Pro 20-Core, ОЗП 24 - 64 ГБ, накопичувач 1 ТБ - 4 ТБ, вага 2.14 кг
від 49 600 грн.
дисплей 13.6 ", 2560x1664, проц, Apple M5, GPU M5 10-core / M5 8-core, ОЗП 16 - 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 4 ТБ, вага 1.23 кг
від 58 698 грн.
дисплей 15.3 ", 2880x1864, проц, Apple M5, GPU M5 10-core, ОЗП 16 - 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 4 ТБ, вага 1.5 кг
від 32 999 грн.
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц AMD, Ryzen 5 / Ryzen 7, GPU RTX 2050 - RTX 4060, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.1 кг
від 52 999 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10) / 2560x1600 (16:10), проц AMD, Ryzen 7, GPU RTX 5050 / RTX 5060, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.2 кг
від 44 499 грн.
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5 / Core i7, GPU RTX 5050 - RTX 5070, ОЗП 12 - 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 2 ТБ, вага 2.4 кг
від 28 730 грн.
дисплей 13 ", 2408x1506 (16:10), проц, Apple A18 Pro, GPU A18 Pro 5‑core, ОЗП 8 ГБ, накопичувач 256 ГБ / 512 ГБ, вага 1.23 кг