Ноутбук Dell Precision 15 3571 [N099PW3571UAWP]
Відео 8Фото 11 | від 89 774 до 98 299 грн. Порівняти ціни 7 →2023 рікPrecision (продуктивні)DDR5SSD M.2USB4Wi-Fi 6Eпідсвічуваннясканер відбитківFaceIDхороший sRGB Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i7, 12700H, 1.7 ГГц Відеокарта:A1000 ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Pro Вага ноутбука:1.8 кг |
Модифікації Dell Precision 15 3571 1
Характеристики
Dell Precision 15 3571 [N099PW3571UAWP] |
|
Кількість доступних слотів для накопичувачів може змінюватись в залежності від конкретних модифікацій.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell Precision 15 3571 [N099PW3571UAWP]
Сортувати
Dell Precision 3571 Titan Gray (N099PW3571UAWP) | 89 774 грн. |
Ноутбук DELL Precision 3571 (N099PW3571UAWP) N099PW3571UAWP | 98 299 грн. |
DELL Precision 3571 (N099PW3571UAWP) | 98 299 грн. |
Dell Precision 3571 Titan Gray (N099PW3571UAWP) | 89 774 грн. |
Dell Ноутбук Precision 3571 15.6FHD/Intel i7-12700H/32/512F/NVD A1000-4/W1 | 95 350 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо