Ноутбук Dell Precision 14 3480 [210-BGDH-2305SSS]
Фото 6 | від 74 599 до 108 511 грн. Порівняти ціни 5 →2023 рікPrecision (продуктивні)DDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6підсвічуваннясканер відбитківFaceIDхороший sRGBбез апгрейду ОЗП Дисплей:14 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i7, 1360P, 1.6 ГГц Відеокарта:RTX A500 ОЗП:64 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 2048 ГБ ОС:Windows 11 Pro Вага ноутбука:1.4 кг |
Модифікації Dell Precision 14 3480 3
Характеристики
Dell Precision 14 3480 [210-BGDH-2305SSS] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell Precision 14 3480 [210-BGDH-2305SSS]
Сортувати
Ноутбук Dell Precision Workstation 3480, 2TB SSD, 64GB RAM, Intel i7 210-B | 80 000 грн. |
Dell Precision 3480 Gray (210-BGDH-2305SSS) | 74 599 грн. |
Ноутбук Dell Precision Workstation 3480 14" AG WVA FHD, Intel i7-1360P, 64 | 108 511 грн. |
Dell Precision 3480 Gray (210-BGDH-2305SSS) | 74 599 грн. |
Закрити
Рекомендуємо