Монітор Dell P1917S 19 "
Фото 9 |
Монітор з якісним 19-дюймовим екраном і співвідношенням сторін 5:4. Модель належить до середньої цінової категорії і може бути корисна в ситуаціях обмеженого робочого простору, в якому неможливо використання широкоекранних моніторів. В основі дисплея з істинною діагоналлю 480 мм лежить якісна повноцінна восьмибітна IPS-матриця зі світлодіодним підсвічуванням, позбавленою від неприємного високочастотного мерехтіння ШІМ-модуляції.
Вона дає щільність пікселів на рівні 86 т/дюйм, що забезпечує цілком прийнятну чіткість і дозволяє встановлювати екран на значній відстані від очей оператора. Збільшення робочої відстані самим позитивним чином позначається на втомлюваності зору і в довгостроковій перспективі значно знижує ризик розвитку короткозорості. Матриця монітора Dell P1917S використовує технологію overdrive для зниження часу відгуку і це дозволяє їй показувати середній час перемикання 8 мс.
Цього достатньо для роботи з динамічними зображеннями, помітне змазування або шлейфи відсутні повністю. Монітор оснащений знаменитої фірмової підставкою (регулювання кутів нахилу екрана, повороти в двох площинах, у тому числі зі зміною орієнтації екрана) і USB-хабом з підтримкою стандарту 3.0. Монітор підтримує цифрове підключення до джерел сигналу через інтерфейси displayport 1.2 і HDMI 1.4, можливо подання аналогового сигналу через роз'єм VGA.
Купити Dell P1917S 19 "
Усі ціни 20 →Монитор 19" Dell P1917S HD IPS 60 Гц pdiscount | 7 314 грн. |
РК монітор Dell P1917S (210-AJBG) 210-AJBG | 8 351 грн. |
Монітор Dell P1917S (210-AJBG Commercial P series) | 9 580 грн. |
Монітор Dell P1917S 210-Ajbg 19"Czarny (2291951) | 9 430 грн. |
Монітор Dell P1917S (210-AJBG Commercial P series) 210-AJBG Commercial P s | 9 580 грн. |