Навушники
Dell Stereo Headset WH1022
Відео 1Фото 7 |
Dell Stereo Headset WH1022 2022 рік |
|
Невелика вага пульт управління на дроті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dell Stereo Headset WH1022
Усі ціни 7 →Гарнитура Dell Stereo Headset WH1022 520-AAVV | 1 864 грн. |
Спеціалізована гарнітура Dell Stereo Headset WH1022 (520-AAVV) 520-AAVV | 1 697 грн. |
Навушники Dell Stereo Headset WH1022 (520-AAVV) 520-AAVV | 1 690 грн. |
Специализированная гарнитура Dell Stereo Headset WH1022 (520-AAVV) 520-AAV | 1 693 грн. |
Спеціалізована гарнітура Dell Stereo Headset WH1022 (520-AAVV) 520-AAVV | 1 811 грн. |
Специализированная гарнитура Dell Stereo Headset WH1022 (520-AAVV) 520-AAV | 1 687 грн. |
Спеціалізована гарнітура Dell Stereo Headset WH1022 (520-AAVV) | 1 687 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →