Навушники
Lenovo 100 Stereo USB Headset (4XD0X88524)
Відео 1Фото 3 |
Lenovo 100 Stereo USB Headset 2021 рік |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo 100 Stereo USB Headset
Усі ціни 34 →Навушники On-ear Lenovo 100, USB, 1.8м, (4XD0X88524) Black | 1 335 грн. |
Гарнитура Lenovo 100 Stereo USB (4XD0X88524) 4XD0X88524 | 1 257 грн. |
Гарнiтура Lenovo 100 Stereo USB (4XD0X88524) 4XD0X88524 | 1 345 грн. |
Наушники Lenovo 100 Stereo Usb Headset (4XD0X88524) | 1 322 грн. |
Навушники LENOVO 100 Stereo USB Headset 100 (4XD0X88524) | 1 345 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →