Настільна лампа Delux TF-530 (90018132)
Фото 4 |
Delux TF-530 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Delux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Delux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Delux TF-530
Усі ціни 21 →Настольная лампа Delux led tf-530 10 Вт (90018132) | 1 609 грн. |
Настольная лампа Delux LED TF-530 10 Вт (90018132) 90018132 | 1 473 грн. |
Лампа настільна Delux TF-530 10Вт Led срібна (90018132) | 1 587 грн. |
Настільна лампа Delux LED TF-530 10 Вт (90018132) 90018132 | 1 478 грн. |
Настольна лампа DELUX TF-530 10 Вт LED 3000К-4000К-6000К USB чорна | 1 755 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →