CD-програвач Denon DCD-900NE
Відео 9Фото 9 |
Denon DCD-900NE
2022 рік
Відтвор.:CD-Audio
Формати:MP3, WMA
Дискретизація ЦАП:192 кГц
Розрядність ЦАП:24 біт
Діапазон частот:2 – 50000 Гц
Відношення сигнал/шум:115 дБ
Коефіцієнт спотворень:0.0015 %
Виходи:оптичний
Всі характеристики
Купити Denon DCD-900NE
Усі ціни 22 →Denon DCD-900NE Black офіційна гарантія | 19 499 грн. |
CD-програвач Denon DCD-900NE Silver | 18 046 грн. |
Програвач Denon DCD-900NE (Czarny) | 19 680 грн. |
Denon DCD-900NE (Czarny) | 19 200 грн. |
Denon DCD-900NE (Czarny) | 19 680 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →