Сумка дорожня Deuter Aviant Duffel Pro 40
Відео 1Фото 11 |
Deuter Aviant Duffel Pro 40 |
|
Чохол для зберігання може використовуватися як додатковий рюкзак.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Aviant Duffel Pro 40
Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel Pro 40 колір 5543 maron-aubergine 352102 | 5 000 грн. |
Сумка Deuter Aviant Duffel Pro 40 maron-aubergine | 5 000 грн. |
Сумка Deuter Aviant Duffel Pro 40 (бордовый) 35210205543 | 5 000 грн. |
Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel Pro 40 Maron - Aaubergine (3521020 5543) | 5 000 грн. |
Сумка Deuter Aviant Duffel Pro 40, maron-aubergine 35210205543 | 5 000 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →