Змішувач Koller Pool Kvadro Start KS 0200
Фото 3 |
Koller Pool Kvadro Start KS 0200 |
|
Змішувач має хромоване покриття з трьох шарів: міді (10 мкм), нікелю (10 мкм), хрому (0.25 мкм).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Kvadro Start KS 0200
Усі ціни 10 →Змішувач для раковини Koller Pool Kvadro Start чорний матовий KS0200B | 2 820 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний KOLLER POOL Kvadro Start чорний лат | 2 625 грн. |
Koller Pool Koller Pool Kvadro Start змішувач для раковини - KS0200 | 2 190 грн. |
Змішувач для раковини Koller Pool Kvadro Start чорний матовий KS0200B | 2 820 грн. |
Змішувач для раковини KOLLER POOL Kvadro Start KS0200 | 1 862 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →