Змішувач Devit Fly 5060030
Devit Fly 5060030 Flyбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Fly 5060030
Devit Devit Fly 5060030 | 3 194 грн. |
Смеситель для душа и ванны Devit Fly 5060030, хром 200801 | 3 194 грн. |
Змішувач для ванни та душу Devit Fly (5060030) | 4 259 грн. |
Змішувач для ванни DEVIT Fly 5060030 | 3 194 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →