Тумба під умивальник Devit Fly 120 0022120
Відео 1Фото 4 |
Devit Fly 120 0022120 |
|
Тумба може продаватися без умивальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Fly 120 0022120
Усі ціни 8 →Тумба з раковиною Devit Fly 0022120 | 28 059 грн. |
Тумба с раковиной подвесная DEVIT Fly 120 см, белая (0022120) 201492 | 28 059 грн. |
Тумба підвісна з раковиною Devit Fly 120 см (0022120) 0022120 | 28 059 грн. |
Тумба з умивальником 120 см Devit Fly, білий глянсовий 0022120 | 27 509 грн. |
Тумба з умивальником Devit Fly 120 білий 0022120 | 28 059 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →