Ванна Devit Katarina Bath 185x90 см
Фото 3 | Товар застарів 12 756 грн. Об'єм (л): 263; Матеріал корпуса: акрил; Країна походження бренду: Італія; Габарити (мм): 1850х900х430; Глибина ванни (мм): 430; |
Devit Katarina 185x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Devit Katarina Bath
Ціни на Devit Katarina Bath |
---|---|---|---|---|
Devit Katarina Bath 170x75 см | від 19 659 грн. | 8 пропозицій | ||
Devit Katarina Bath 180x80 см | від 30 249 грн. | 8 пропозицій | ||
Devit Katarina Bath 201.5x80.1 см овальна | від 106 519 грн. | 1 пропозиція |