Змішувач KRONER Elbe-C060 CV014920
Фото 19 |
KRONER Elbe-C060 CV014920 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Elbe-C060 CV014920
Усі ціни 65 →Kroner Kroner KRM Elbe - C060 | 1 428 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом KRONER Elbe-C060 хро | 1 428 грн. |
Смеситель для ванны Kroner KRM Elbe-SCH060 197337 | 1 596 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRM Elbe-N060 нікель (CV016438) CV016438 | 1 890 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRM Elbe-C060 хром | 1 428 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →