Ванна Devit Soul 170x80 см (17080149)
Devit Soul 170x80 |
|
Фронтальний і бічний панелі купуються окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Soul 170x80 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Devit Soul 170x80 17080149 | 25 989 грн. |
Ванна акрилова Devit Soul 170х80 см з ніжками set01u 17080149 | 25 479 грн. |
Ванна акрилова Devit Soul 170x80 17080149 | 25 479 грн. |
Devit Ванна Devit Soul 17080149 SOUL 170х80 + ніжки set01u 1700*800*530 | 25 479 грн. |
Ванна акриловая Devit Soul 170x80 17080149 | 25 479 грн. |
Ванна акрилова Devit Soul 170 х 80 см з ніжками set01u (17080149) | 25 989 грн. |
Модификації Devit Soul
Ціни на Devit Soul |
---|---|---|---|---|
Devit Soul 170x80 см | від 25 479 грн. | 6 пропозицій | ||
Devit Soul 180x80 см | від 28 299 грн. | 11 пропозицій | ||
Devit Soul 190x80 см | від 31 669 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →