Змішувач Hansgrohe Talis E 71740000
Фото 9 |
Hansgrohe Talis E 71740000 Talisбез ручного душу |
|
Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis E 71740000
Усі ціни 73 →Змішувач для ванни Hansgrohe Talis E (колір - чорний матовий) 71740670 717 | 14 661 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe Talis E (колір - хром) 71740000 71740000 | 8 008 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Talis E 71740000 | 10 473 грн. |
Кран для ванної одновентильний із коротким гусаком HANSGROHE TALIS E хром | 10 473 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe Talis E білий матовий (71740700) 71740700 | 14 661 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →