Ванна Devit Sigma Bath 160x75 см
Devit Sigma 160x75 160x75 см170x75 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Sigma Bath 160x75 см
Акрилова ванна Devit Sigma 160х75 мм 16075130N | 8 649 грн. |
Ванна акрилова Devit Sigma 160 х 75 см, з ніжками 16075130N | 8 649 грн. |
Акриловая ванна Devit Sigma 160х75 мм 16075130N | 9 499 грн. |
Акрилова ванна Devit Sigma 16075130N | 8 649 грн. |
Ванна акрилова 160х75 см DEVIT Sigma 16075130N з ніжками SET01U | 19 229 грн. |
Модификації Devit Sigma Bath
Ціни на Devit Sigma Bath |
---|---|---|---|---|
Devit Sigma Bath 160x75 см | від 8 649 грн. | 5 пропозицій | ||
Devit Sigma Bath 170x75 см | від 18 909 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →