Набір змішувачів Devit Project 47565147
Фото 8 |
Devit Project 47565147 |
|
Діаметр ручного душу: 101 мм.Висота стійки: 700 мм. 5 років гарантії від виробника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Project 47565147
Усі ціни 13 →Набір змішувачів для ванни Devit Project хром 47565147 | 4 500 грн. |
Набір змішувачів для ванни 6-в-1 Devit Project (колір - хром) 47565147 475 | 4 500 грн. |
Набір змішувачів для ванни DEVIT PROJECT (47565147) 47565147 | 4 500 грн. |
Devit Devit Project 47565147 456501 | 4 500 грн. |
Комплект змішувачів Devit Project (47565147) | 6 649 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →