Унітаз Devit Project 2.0 3220147
Відео 1Фото 2 |
Devit Project 2.0 3220147 |
|
Гарантія від виробника 25 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Project 2.0 3220147
Унітаз підвісний Devit Project 2.0 3220147 з сидінням softclose Clean Pro | 6 529 грн. |
Devit Devit Project2 3220147 без крышки | 7 650 грн. |
Унітаз підвісний DEVIT Project 2.0 Clean Pro безободковий з сидінням Soft | 6 400 грн. |
Унитаз подвесной Devit Project 2.0 3220147 с сиденьям softclose Clean Pro | 6 400 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →