Компресор DeWALT DCC1054N 10 л, без акумулятора
Відео 5Фото 12 |
DeWALT DCC1054N 10 л, без акумулятора10 л, з АКБ |
|
Модель DCC1054T2 з двома АКБ і зарядним пристроєм в комплекті, а модель DCC1054N — без АКБ і зарядного пристрою. Модель з артикулом DCC2560T1 — американська версія, з об'ємом ресивера 2.5 галона і одним АКБ і зарядним
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DCC1054N 10 л, без акумулятора
DeWALT DCC1054N | 28 499 грн. |
Компресор повітряний акумуляторний DeWALT DCC1054N | 28 499 грн. |
Компресор повітряний акумуляторний DeWALT DCC1054N (DCC1054N) | 28 499 грн. |
Акамуляторний компресор повітряний DeWalt DCC1054N | 28 499 грн. |
Компресор повітряний акумуляторний DeWALT DCC1054N | 28 499 грн. |
Відеоогляди
Модификації DeWALT DCC1054N
Ціни на DeWALT DCC1054N |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCC1054N 10 л, без акумулятора | від 28 499 грн. | 5 пропозицій | ||
DeWALT DCC1054T2 10 л, з АКБ | від 33 099 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →