Лазерний нівелір DeWALT DCE088NG18
Фото 8
DeWALT DCE088NG18
Основне
Типлазерний нівелір
Характеристики
Дальність вимірювань30 м
Дальність вимірювань (з приймачем)50 м
Точність0.3 мм/м
Кут самовирівнювання4 °
Час вирівнювання5 с
Робоча температура-10 – 45 °C
Різьба штатива1/4" та 5/8"
Характеристики лазера
Випромінювання діода530 нм
Колір лазеразелений
Клас лазера2
Вертикальних проєкцій1
Горизонтальних проєкцій1
Функції та можливості
Блокування компенсатора
Інше
Ступінь захисту IP54
Джерело живленняакумулятор
Акумуляторна платформаDeWALT 12V XR, DeWALT 18V XR
Комплектаціямагнітний тримач
кейс / чохол
мішень
Офіційний сайтdewalt.co.uk
Дата додавання на E-Katalogчервень 2022
Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2022 року. Комплектується кронштейном для настінного монтажу, відбиваючою пластиною і фірмовим кейсом TSTAK. Живлення лазерного рівня DeWALT DCE088NG18 може здійснюватися від фірмових Li-Ion акумуляторів DeWALT 12V XR або 18V XR, які також використовуються в електроінструменті DeWALT (акумулятори в комплект не входять). Зелені LED-випромінювачі забезпечують вражаючу точність проєкцій (0,3 мм/м) та робочу дистанцію 30 м (до 50 м з приймачем).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Купити DeWALT DCE088NG18
Усі ціни 17 →
Джерело живлення 10.8/12/18В XR Li-Ion; Кількість променів/точок 2/0; Точність 0.3 мм на 1 м; Проеціювання на 360° ні
Dewalt-tools.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
Tools.net.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
Esco.uaЗ нами 3 роки
Гарантія: 36 міс. від виробника
DeWALT DCE088NG18
Особливості DCE088NG18 ✔ Точність +/- 3 мм на 10 м. Професійна точність, що надається кінцевому користувачеві, забезпечує... щеточність роботи на робочому місці. ✔ Сумісність акумуляторів 10.8/12 В та 18 В XR. Використовуючи переваги добре відомої та поширеної системи акумуляторів 18 В DEWALT, що робить її сумісною також і для лінійної лазерної системи. ✔ Сумісність з 10.8/12В дозволяє використовувати