Дриль-шурупокрут DeWALT DCD708D2T
Відео 5Фото 16 |
DeWALT DCD708D2T |
|
У комплекті моделі DCD708S2T акумулятори ємністю 1.5 Агод, в комплекті DCD708D2T — ємністю 2 Агод, а в комплекті DCD708P2T — ємністю 5 Агод.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DCD708D2T
Усі ціни 25 →Дриль-шуруповерт акумуляторний безщітковий DeWalt DCD708D2T, 2 акб 2 Ah, з | 9 999 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторна безщіточна DeWALT DCD708D2T | 9 399 грн. |
Акумуляторний дриль-шуруповерт DeWALT DCD708D2T (2х18 В, 2 А*год) | 10 000 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт DeWalt (DCD708D2T) | 9 999 грн. |
Дриль-шурупокрут DeWALT DCD708D2T | 9 500 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації DeWALT DCD708D2T
Ціни на DeWALT DCD708D2T |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCD708D1T | від 7 199 грн. | 13 пропозицій | ||
DeWALT DCD708S2T | від 9 025 грн. | 25 пропозицій | ||
DeWALT DCD708D2T | від 9 396 грн. | 25 пропозицій | ||
DeWALT DCD708P2T | від 11 760 грн. | 22 пропозиції | ||
DeWALT DCD708P3T | від 14 880 грн. | 3 пропозиції | ||
DeWALT DCD708N | від 3 990 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →