Пила алігатор DeWALT DWE398
Фото 3 |
DeWALT DWE398 1.6 кВт / 295 мм, полотно класу 121.7 кВт / 430 мм, для газобетону1.7 кВт / 430 мм, полотно класу 121.7 кВт / 430 мм, полотно класу 20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DWE398
Усі ціни 19 →DeWALT DWE398 | 26 999 грн. |
Пилка DeWalt ALLIGATOR DWE398 | 22 000 грн. |
Пила ALIGATOR DeWalt DWE398 | 26 999 грн. |
Пила ALLIGATOR мережева DeWALT DWE398 (DWE398) | 26 998 грн. |
Пила Аллигатор DeWalt DWE398 | 26 999 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації DeWALT DWE398
Ціни на DeWALT DWE398 |
---|---|---|---|---|
DeWALT DWE396 | від 14 960 грн. | 5 пропозицій | ||
DeWALT DWE399 | від 18 327 грн. | 6 пропозицій | ||
DeWALT DWE397 | від 17 600 грн. | 7 пропозицій | ||
DeWALT DWE398 | від 19 600 грн. | 19 пропозицій |