Комбінована пила DeWALT D27111
Фото 6 |
DeWALT D27111 1.5 кВт1.6 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT D27111
Усі ціни 25 →Торцювальна пила DeWalt D27111 універсальна | 43 599 грн. |
Універсальна торцювальна пила DeWalt D27111 | 55 499 грн. |
Торцювальна комбінована пила DeWALT D27111 (1.5 кВт, 305 мм) | 55 490 грн. |
Пила торцовочная DeWalt (D27111) | 55 499 грн. |
Пила торцювальна універсальна DeWALT D27111 (D27111) | 55 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації DeWALT D27111
Ціни на DeWALT D27111 |
---|---|---|---|---|
DeWALT D27111 | від 40 360 грн. | 27 пропозицій | ||
DeWALT D27112 | від 42 880 грн. | 5 пропозицій |