Пила алігатор DeWALT DCS398T2
Відео 3Фото 11 |
DeWALT DCS398T2 0.9 кВт / 295 мм / акк. відсутній0.9 кВт / 295 мм, кейс (сумка) / акк. 2 шт 2 Агод 1 кВт / 430 мм / акк. відсутній, шина класу 121 кВт / 430 мм, кейс (сумка) / акк. 2 шт 2 Агод , шина класу 121 кВт / 430 мм, кейс (сумка) / акк. 2 шт 2 Агод , шина класу 20 |
|
В комплекті акумулятори системи XR VLEXVOLT, які здатні видавати напругу 54 (2 Агод) або 18 (6 Агод)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DCS398T2
Усі ціни 19 →DeWALT DCS398T2 | 45 899 грн. |
Пила акумуляторна DeWALT DCS398T2 | 39 999 грн. |
Пила Alligator акумуляторна DeWalt DCS398T2 2 акб 6 Аг, з/п та комплект по | 45 899 грн. |
Пила сабельная аккумуляторная DeWalt "Аллигатор" (DCS398T2) | 45 899 грн. |
Пила ALLIGATOR DeWALT DCS398T2 | 45 900 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації DeWALT DCS398T2
Ціни на DeWALT DCS398T2 |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCS396N | від 17 737 грн. | 3 пропозиції | ||
DeWALT DCS396T2 | від 31 341 грн. | 3 пропозиції | ||
DeWALT DCS397N | від 22 999 грн. | 13 пропозицій | ||
DeWALT DCS397T2 | від 39 900 грн. | 3 пропозиції | ||
DeWALT DCS398T2 | від 39 999 грн. | 19 пропозицій |