Рівень DeWALT DWHT0-43248
Відео 3Фото 5 |
DeWALT DWHT0-43248 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DWHT0-43248
Усі ціни 7 →Рівень DeWALT DWHT0-43248 | 3 061 грн. |
Рівень DeWALT L=1200 мм. DWHT0-43248 | 2 908 грн. |
Уровень DeWALT BOX BEAM LEVELS, алюминиевый, 3 капсулы, 1200 мм (DWHT0-432 | 3 299 грн. |
Рівень DeWALT BOX BEAM LEVELS, алюмінієвий, 3 капсули, 1200 мм (DWHT0-4324 | 3 339 грн. |
Рівень DeWALT DWHT0-43248 | 3 061 грн. |
DeWALT Рівень DeWALT BOX BEAM LEVELS, алюмінієвий, 3 капсули, 1200 мм (DWH | 3 339 грн. |
Рівень DeWALT BOX BEAM LEVELS з алюмінію довжиною 1200 мм з 3 капсулами (D | 3 061 грн. |
Відеоогляди
Модификації DeWALT DWHT0-43248
Ціни на DeWALT DWHT0-43248 |
---|---|---|---|---|
DeWALT DWHT0-43224 | від 2 181 грн. | 7 пропозицій | ||
DeWALT DWHT0-43248 | від 2 908 грн. | 7 пропозицій | ||
DeWALT DWHT0-43172 | від 3 635 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →