Рівень DeWALT DWHT0-43172
Відео 3Фото 4 |
DeWALT DWHT0-43172 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DWHT0-43172
Усі ціни 7 →Рівень DeWALT DWHT0-43172 | 3 827 грн. |
Рівень DeWALT L=1800 мм. DWHT0-43172 | 3 635 грн. |
Уровень DeWALT BOX BEAM LEVELS, алюминиевый, 3 капсулы, 1800 мм (DWHT0-431 | 4 128 грн. |
Рівень DeWALT BOX BEAM LEVELS, алюмінієвий, 3 капсули, 1800 мм (DWHT0-4317 | 4 150 грн. |
Рівень DeWALT BOX BEAM LEVELS алюмінієвий довжиною 1800 мм з трьома капсул | 3 827 грн. |
DeWALT Рівень DeWALT BOX BEAM LEVELS, алюмінієвий, 3 капсули, 1800 мм (DWH | 4 150 грн. |
Рівень DeWALT BOX BEAM LEVELS з алюмінію довжиною 1800 мм з 3 капсулами (D | 3 827 грн. |
Відеоогляди
Модификації DeWALT DWHT0-43172
Ціни на DeWALT DWHT0-43172 |
---|---|---|---|---|
DeWALT DWHT0-43224 | від 2 181 грн. | 7 пропозицій | ||
DeWALT DWHT0-43248 | від 2 908 грн. | 7 пропозицій | ||
DeWALT DWHT0-43172 | від 3 635 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →