Зварювальний інвертор DeWALT DXWDMMA160E
DeWALT DXWDMMA160E
160 А
5 кВт
200 А
7 кВт
Тип
інвертор
Вид зварювання
ручне дугове (ММА)
Струм зварювання
постійний
Вхідна напруга
230 В
Споживана потужність
5 кВт
Напруга холостого ходу
65 В
Мін. струм зварювання
10 А
Макс. струм зварювання
160 А
Періодичність ввімкнення
90 %
Макс. діаметр електрода
4 мм
Додатково
гарячий старт (Hot Start)
форсаж дуги (Arc Force)
захист від залипання (Anti-Stick)
цифровий дисплей
Клас захисту (IP)
21
Клас ізоляції
H
Кабель електродотримача
1.5 м
Кабель маси
1.5 м
Вага
11.8 кг
Дата додавання на E-Katalog
липень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Купити DeWALT DXWDMMA160E
Усі ціни 16 →
Опис інверторного зварювального апарату DeWALT DXWDMMA160E: Високоякісний інверторний зварювальний апарат DeWALT DXWDMMA160E... щедля виконання різноманітних зварювальних робіт у режимі ручного дугового зварювання (MMA) з високою точністю та надійністю. Завдяки потужності 160 А та інверторній технології, DeWALT DXWDMMA160E забезпечує стабільну дугу та якісні шви, навіть під час роботи з тонкими металами.
Dewalt-tools.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
Зварювальний інверторний апарат DeWALT DXWDMMA160E призначений для ручного дугового зварювання (MMA) і відмінно підходить як... щедля домашніх робіт, так і для професійного застосування. Він працює в діапазоні напруги від 170 до 250 В, розвиває максимальну потужність 5 кВт, видає зварювальний струм до 160 А з робочим циклом 90% і підтримує електроди діаметром від 1,6 до 4,0 мм. Оснащений функціями Arc-Force,
Instrumentarium.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
Esco.uaЗ нами 3 роки
Гарантія: 36 міс. від виробника
Режими MMA; Зварювальний струм 10-160 А; Діаметр електрода 1.6-4,0 мм; Тривалість навантаження 90%