Стабілізатор напруги DIA-N SN-2000-m 2000 Вт
Товар застарів 2 820 грн. Тип стабілізатора: релейний; Вхідна напруга: 230 B (1 фаза); Потужність (Вт): 2000; Вхідна напруга (В): 120-285; Точність вихідної напруги (±), %: 6; Швидкість спрацьовування (мс): 10; Габарити (мм): 160x90x220; Вага (кг): 7.5; |
DIA-N SN-2000-m 2000 Вт
Тип:релейний
Потужність:активна 2000 Вт
Вхідна напруга:120-285 В
Точність на виході (±):6 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги DIA-N SN-2000-m:
- Номінальні вхідні напруги — 140-280 В
Модификації DIA-N SN-2000-m
Ціни на DIA-N SN-2000-m |
---|---|---|---|---|
DIA-N SN-300-m 300 Вт | від 2 300 грн. | 6 пропозицій | ||
DIA-N SN-600-m 600 Вт | від 2 750 грн. | 6 пропозицій | ||
DIA-N SN-1000-m 1000 Вт | від 3 300 грн. | 1 пропозиція | ||
DIA-N SN-3000-m 3000 Вт | від 4 350 грн. | 13 пропозицій |